Patriot PSD432G26662S
Kód: 203910154Podrobný popis
Model: Patriot Signature Series DDR4 32GB, (1 x 32GB) 2666MHz SODIMM Single
Typ paměti: SO-DIMM DDR4
Kapacita paměti: 32 GB
Frekvence paměti: 2666 MHz
Časování: CL19 (19-19-19-43)
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3 x 69 x 30 mm
Hmotnost: 9,5 g
Počet modulů v balení: 1
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 814914027011 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 1.1 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | PSD432G26662S |
| Modelová rada: | Patriot |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet modulů v balení: | 1x32GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.2x5.7x1.1 |
| Systém: | Notebook |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL19 |
| Frekvencia RAM: | 2666 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
