KINGSTON SODIMM DDR3 8GB 1600MHz CL11 Low Voltage
Kód: KCP3L16SD8-8Podrobný popis
Typ paměti: DDR3L
Kapacita paměti: 8 GB
Frekvence paměti: 1600 MHz
Časování: CL 11
Korekce chyb (ECC): Ne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617253757 |
| Hloubka jedn. balení: | 0.8 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | KCP3L16SD8/8 |
| Počet modulů: | 1 |
| Počet modulů v balení: | 1x8GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 4.5x8.1x0.8 |
| XMP: | Ne |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL11 |
| Frekvencia RAM: | 1600 MHz |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
