KINGSTON FURY Impact SODIMM DDR4 32GB 3200MHz CL20 (Kit of 2)
Kód: 552936Podrobný popis
Model: Kingston Fury Impact KF432S20IBK2/32
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
ECC: Non-ECC
Časování: CL20
Počet modulů v balení: 2 x 16 GB
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 740617318388 |
| Barva chladiče: | Černá |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | KF432S20IBK2/32 |
| Modelová rada: | Kingston FURY Impact |
| Počet modulů v balení: | 2x16GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.3x15.9x1.4 |
| Systém: | Notebook |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL20 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
