Adata/SO-DIMM DDR5/8/5600MHz/CL46/1x8GB
Kód: 203A503Podrobný popis
Adata DDR5-5600 SO-DIMM 288-pin - paměťový modul
Typ paměti: DDR5
Form Factor: SO-DIMM
Kapacita paměti: 8GB
Počet modulů v balení: 1x 8GB
Rychlost: 5600MT/s
Časování: CL46
Napětí: 1,1V
Provozní teplota: 0°C až 85°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 4711085941091 |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | AD5S56008G-S |
| Modelová rada: | Adata |
| Počet modulů v balení: | 1x8GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.5x17x1 |
| Systém: | Notebook |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL46 |
| Frekvencia RAM: | 5600 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
