Lenovo Slim 135W AC Adapter(CE)
Kód: LNZGX20Z46271Podrobný popis
Lenovo Slim 135W AC Adapter(CE)
Síťový adaptér Lenovo Slim 135W (Slim tip) nabízí rychlé a efektivní nabíjení počítačů Lenovo doma, v kanceláři nebo na cestách.
Parametry
*Barva: Černá
*Délka kabelu: 1,68m
*Hmotnost: 540g
*Konektivita: Slim Tip
*Rozměry balení (ŠxHxV, mm): 213 x 146 x 75
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 195042150490 |
| Hloubka jedn. balení: | 7.8 |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | GX20Z46271 |
| Napájecí konektor: | Slim Tip |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 21.6x14.9x7.8 |
| Záruka: | 24 |
| Výkon zdroja: | 135 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
