HP AC adapter 65W USB-C LC
Kód: HP-1P3K6AAPodrobný popis
HP 65W USB-C LC Power Adapter. Nabijte svůj notebook v kanceláři nebo na cestách pomocí napájecího adaptéru HP USB-C LC.
Snadné připojení
Napájecí adaptér HP USB-C LC pracuje s jakýmkoli portem USB-C vašeho notebooku, takže si nemusíte dělat starosti s hledáním správného adaptéru.
Rychlé nabíjení
Rychle nabijte notebook pomocí technologie HP Fast Charge napájecího adaptéru HP USB-C LC.
Specifikace
*Konektor: USB-C
*Barva: Černá
*Rozměry: 9.0 x 5.1 x 2.85 cm
*Hmotnost: 235 g
*Adaptér je dodávaný s koncovkou pro českou zásuvku
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| EAN: | 195122442972 |
| Hloubka jedn. balení: | 5.7 |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | 1P3K6AA#ABB |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 23.1x17.4x5.7 |
| Síťový kabel: | Ano |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Výkon zdroja: | 65 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
