ASUS U65W-01 ADAPTER/EU
Kód: 185190332012Podrobný popis
ASUS U65W-01 Universal Mini Multi Adapter
*Pohodlné připojení a nabíjení v jakékoli zásuvce
*Tři různé velikosti koncovek zajišťují kompatibilitu s širokou škálou zařízení
*Kompaktní rozměry vhodné na cesty (6,6 x 6,6 x 2,85 cm, pouze adaptér)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| EAN: | 4711081756613 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Hloubka jedn. balení: | 5.7 |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | 90XB013N-MPW0A0 |
| Počet konektorů: | 3 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.5x24.5x5.7 |
| Síťový kabel: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Výkon zdroja: | 65 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
