Asus orig. adaptér 45W19V (BLK) s EU plugem (B0A001-00230000)
Kód: 185500005Podrobný popis
Návod k obsluze: https://shop.sil.cz/katalog/soubory/navodkobsluze.pdf
ASUS originální adaptér pro modelové řady:
J200TA, R204TA, R305FA, T200TA, T200TAC, T3CHI, T300CHI, T300CHIA, T300FA
ASUS ZenBook UX2x series UX21E
ASUS ZenBook UX3x series UX31E
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 8592583010047 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Hloubka jedn. balení: | 4.6 |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | B0A001-00230000 |
| Napájecí konektor: | 3.0 x 1.1 mm |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.2x20.4x4.6 |
| Síťový kabel: | Ano |
| Záruka: | 24 |
| Výkon zdroja: | 45 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
