ASUS orig. ADAPTER 180W 20V 3P(RECTANGLE)
Kód: 1855000514Podrobný popis
Návod k obsluze: https://shop.sil.cz/katalog/soubory/navodkobsluze.pdf
ASUS originální adaptér 180W 20V 3P (RECTANGLE) pro modely:
GA403UI, GA403UU, GA403UV, GA463UI, GA463UU, GA463UV
balení neobsahuje síťovou šňůru
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 000100266400 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Hloubka jedn. balení: | 4.6 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | B0A001-00266400 |
| Napájecí konektor: | Rectangle Conn |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.4x11.3x4.6 |
| Síťový kabel: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Výkon zdroja: | 180 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
