ASUS AC65-03 gaming charger dock, Type-C, černý
Kód: 185190332013Podrobný popis
ASUS ROG Gaming Charger Dock
Po připojení k napájení střídavým proudem podporuje dokovací stanice Gaming Charger Dock plných 65W napájení díky rychlému nabíjení PD 3.0 přes USB-C a zároveň zajišťuje výstup displeje přes port HDMI 2.0. Pokud nabíjíte dvě zařízení současně, port USB-C poskytuje 60W, zatímco port USB-A poskytuje 5W, takže budete mít dostatek šťávy, abyste zůstali nabití při hraní her.
Porty:
* 1x USB-C
* 1x USB-A
* 1x HDMI
Napájení: AC100-240V ~50-60Hz 1,5A
Výstupní výkon:
* USB-C: 5V=3,0A, 9V=3,0A, 12V=3,0A, 15V=3,0A, 20V=3,25A (65W); 5V-21V=3,0A (max 63W); USB-A: 5,0V=1,0A (5W)
* pouze USB-C: max 65W
* pouze USB-A: 5W
* USB-C+USB-A: 60W+5W
Celkový výkon: 65W
Rozlišení: HDMI 2.0: 4K@60Hz/1080P@120Hz
Barva: černá
Rozměry: 68*33*49mm
Hmotnost: 145g ± 5%
Obsah balení:
* 2m kabel USB-C
* 65W nabíječka
* stručný průvodce
* záruční list
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| EAN: | 4711387033074 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Hloubka jedn. balení: | 6.1 |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | 90XB08FN-BPW000 |
| Napájecí konektor: | USB - C + USB - A |
| Počet konektorů: | 3 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.8x20.4x6.1 |
| Síťový kabel: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Výkon zdroja: | 65 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
