ACER Adapter 90W_5.5PHY - 19V BLACK ADAPTER LF - EU POWER CORD - pro klasické NB s grafickou kartou a adapterem 90W 5.5p
Kód: 1870700202Podrobný popis
ACER 90W-19V BLACK ADAPTER LF - EU POWER CORD
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 4713392000294 |
| Hloubka jedn. balení: | 5.9 |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | NP.ADT0A.044 |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.9x23.9x5.9 |
| Síťový kabel: | Ne |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Výkon zdroja: | 90 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
