LENOVO NTB ThinkPad L13 Clam AMD G6 - Ryzen5 PRO 215,13.3" WUXGA,16GB,512SSD,IRcam,W11P
Kód: 805889Podrobný popis
Model: ThinkPad L13 Gen 6 (AMD)
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech /Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen™ 5 PRO 215 (6C / 12T, 3.2 / 4.7GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
Paměť:16GB Soldered LPDDR5X-7500
Počet slotů (celkem/volných): 0/0
Pevný disk:512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej:13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, DBEF5
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ano (optional)
WWAN:ne
Síť: bez Ethernetu
Bezdrátová komunikace:MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4
USB:
*2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On
*2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
*1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 54,7 Wh
Napájení: 65W USB-C (3-pin)
Barva: Black
Materiál: Aluminium (Top), PC + 40% GF (Bottom)
Rozměry: 299 x 215 x 12/15,7-18,95 mm (max)
Hmotnost: 1,21 kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 3roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_L13_Gen_6_AMD?M=21RB000ACK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.13 kg |
| EAN: | 199271050620 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Baterie - kapacita: | 54,7 Wh |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ano |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Dotyk aktivní pero: | Ne v balení |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ano |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hloubka: | 12 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 7.9 |
| Hmotnosť: | 2.13 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | 21RB000ACK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Max.frekvence jádra CPU: | 4,7 GHz |
| Model: | L13 Gen 6 (AMD) |
| Modelová rada: | AMD Radeon 740M Graphics, Lenovo ThinkPad L |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - max. velikost: | 16 GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost: | 7500 MHz |
| Paměť RAM: | 16 GB |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad+TrackPoint |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5PRO-215 |
| Rozlišení webkamery: | 5MP |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 27.4x43.8x7.9 |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 299 mm |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilní |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | 0 počet, Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Výška: | 215 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 3,2 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Lenovo |
| Počet jader GPU: | 4 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR5x |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Uhlopriečka: | 13,3 " |
| Výkon zdroja: | 65 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
