ASUS NTB Vivobook 16 (X1605VA-OLED2842W), Core 9 270H, 16" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Intel Graphics, W11 Home, Black
Kód: 2910455Podrobný popis
ASUS Vivobook 16 (X1605VA-OLED2842W)
* armádní standard MIL-STD 810H
* klávesnice ASUS ErgoSense
* ASUS AI noise cancelation
* kloub s rozsahem 180°
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 9 270H (14 jader - 6P + 8E, 20 vláken, P-core 2,7/5,8 GHz, E-core 2,0/4,1 GHz, 24 MB cache)
Paměť: 8GB DDR5 na desce + 8GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 1x slot DDR5 SO-DIMM (1/0)
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: 16" FHD (1920x1200) 16:10 antireflexní OLED, 60Hz, 300 nitů, 95% DCI-P3
Grafická karta: Integrovaná Intel® Graphics
Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon
Web kamera: 720p HD
Polohovací zařízení: Precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB-A 2.0 (rychlost přenosu dat až 480 Mb/s)
* 1x USB-C 3.2 Gen 1 (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
* 1x USB-C 3.2 Gen 1 s podporou napájení (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
* 2x USB-A 3.2 Gen 1 (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
Další porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pro sluchátka/mikrofon
Baterie: 50Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: USB-C, 68W AC adaptér
Správa zabezpečení: ochrana bootování BIOS uživatelským heslem, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Barva: Indie Black
Materiál: plast
Rozměry: 358,7x249,5x19,9mm
Hmotnost: cca 1,88kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.83 kg |
| EAN: | 4711636547222 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnosť: | 2.83 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | X1605VA-OLED2842W |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Materiál: | plast |
| Model: | X1605VA-OLED2842W |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| Přesný model CPU: | 9-270H |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 358,7 mm |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Výška: | 249,5 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
| Batéria - kapacita: | 50 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Hĺbka: | 19,9 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.7 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,8 GHz |
| Modelový rad: | ASUS Vivobook 16 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 31.6x49.3x6.7 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 31.6 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core 9 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 68 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 49.3 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,7 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
