ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-91KE),Ultra 9 290HX Plus,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5080,W11H,Black
Kód: 11295404Podrobný popis
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-91KE)
Part Number: NH.U4YEC.003
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 290HX Plus
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5080
Paměť
Standardní paměť: 32GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 SSD)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
RJ-45
3.5mm Jack
microSD Card Reader
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Chazení: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 92 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Rozměry: 356,78 (W) x 275,5 (D) x 12 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2,3 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.25 kg |
| EAN: | 4711721131350 |
| Délka: | 54.5 cm |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Hmotnosť: | 4.25 kg |
| Hmotnost notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
| Modelová rada: | GeForce RTX 5080 |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Rozhraní: | USB Type-C |
| Šířka: | 8 cm |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výška: | 34.5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
