Synology RS2423RP+II RackStatio
Kód: 481802Podrobný popis
Synology RS2423rp+ II Rack Station
Procesor: AMD Ryzen V1780B (4C/8T, 3,35Ghz/ 3,6GHz)
Paměť: 1x 8GB DDR4 ECC UDIMM
Počet paměťových slotů: 2
Maximální kapacita: 32GB (16GB x 2)
Počet disků: 12
Podpora disků:
*3.5" SATA HDD
*2.5" SATA SSD
Porty:
*2x RJ-45 LAN 1GbE
*1x RJ-45 LAN 10GbE
*2x USB 3.2 Gen 1
*1x Rozšiřovací port (Mini-SAS HD)
PCI: PCIe rozšíření 1x Gen3 x8 slot (x8 link)
Hluk: 56,2 dB(A)
Rozměry: 88 x 482 x 578 mm
Hmotnost: 11,9 kg
Obsah balení:
*Hlavní jednotka
*Balíček doplňků
*2x C13 na C14 napájecí kabel
*Přední kryt
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | NAS Diskové polia |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 16.75 kg |
| EAN: | 4711174726752 |
| HDMI: | 0 počet |
| Hmotnosť: | 16.75 kg |
| Kód výrobcu: | RS2423RP+ II |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Přesný model CPU: | V1780B |
| Záruka: | 36 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 25 |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Počet diskov: | Více než 4 disky |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 3 |
| Počet USB portov: | 2 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 75x58x25 |
| Šírka jedn. balenie: | 75 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Typ pripojenia: | 10GbE |
| Typ procesora: | AMD Embedded |
| Výška jedn. balenie: | 58 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,35 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
