Synology RS1619xs+ RackStation
Kód: 1129953777Podrobný popis
Synology RackStation RS1619xs+ je čtyřšachtový rackový server NAS s rozsáhlým úložištěm, s jednoduchým zálohováním dat a vysokým výkonem pro malé či rozvíjející se podniky. Server umožňuje snadnou správu dat, optimalizuje virtuální prostředí a rychle rozšiřuje kapacitu úložiště s minimálně vynaloženým časem na instalaci a údržbu.
OBSAH BALENÍ
- Hlavní jednotka x 1
- Stručná instalační příručka x 1
- Balíček doplňků x 1
- Napájecí kabel x 2
Volitelné příslušenství
- Balíček Device License Pack
- Rozšiřovací jednotka RX1217/RX1217RP
- VS360HD
- VS960HD
SPECIFIKACE
Hardware
Procesor:
- model CPU: Intel Xeon D-1527
- Frekvence CPU: Čtyři jádra 2.2 GHz
- Systém hardwarového šifrování: Ano
Paměť:
- Systémová paměť: 8 GB DDR4-2133
- Paměť rozšířená až na: 64 GB
Úložiště:
- Šachty pevného disku: 4
- Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 16
- Kompatibilní typ disku: 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD
- Maximální velikost jednoho svazku: 16 TB
- Podporovaný typ RAID: Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10, RAID F1
- Velikost (výška x šířka x hloubka): 44 mm x 430.5 mm x 483.6 mm
44 mm x 480 mm x 518.6 mm (s bočními úchyty)
- Hmotnost: 8.16 kg
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | NAS Diskové polia |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 11.8 kg |
| EAN: | 4711174723065 |
| Hmotnosť: | 11.8 kg |
| Kód výrobcu: | RS1619xs+ |
| Max kapacita: | 64 TB |
| Modelová řada CPU: | Intel Xeon |
| Počet 2,5" HDD max: | 4 |
| Počet 3,5" HDD max: | 4 |
| Počet jader: | 4 |
| Počet LAN portů: | 4 |
| Přesný model CPU: | Intel Xeon D-1527 |
| Takt CPU: | 2,1 - 2,5 GHz rozsah, 2,20 GHz |
| Typ RAM: | DDR4 |
| Velikost RAM: | 8 GB |
| Záruka: | 60 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 58.5 |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Počet diskov: | Do 4 disků včetně |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 4 |
| Počet pozícií na disky: | 4 |
| Počet USB portov: | 2 |
| Porty na pripojenie: | 8 a více |
| Prevedenie: | Do racku |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 60.5x20.5x58.5 |
| Šírka jedn. balenie: | 60.5 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Typ pripojenia: | 1GbE |
| Typ procesora: | Intel Xeon 4-Core |
| Výška jedn. balenie: | 20.5 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,2 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
