PREMIUMCORD Kabel napájecí 230V 5m
Kód: 29601031956Podrobný popis
PC-186-VDE-5M power cord with VDE approval 5 meters
Power cord 15ft bulk packing
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| EAN: | 8592220001438 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 5,0 - 5,9 m |
| Hloubka jedn. balení: | 6.4 |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| Kód výrobcu: | PC-186-VDE-5M |
| Napájecí C13: | 1 F |
| Napájecí Typ E (220V): | 1 M |
| Přesná délka: | 5 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.6x16.2x6.4 |
| Typ: | Kabely |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
