PREMIUMCORD Kabel napájecí 230V, 1m
Kód: 496157Podrobný popis
Napájecí kabel v černém provedení pro počítač nebo monitor. Třížilový kabel je zakončený standardní přístrojovou zástrčkou.
Parametry a specifikace:
První konektor: CEE 7/7 zahnutá vidlice 230V UNISCHUKO
Druhý konektor: IEC 320 C13 zásuvka
Průřez vodiče: 3x0,75mm2
Proudové zatížení: max 10A
Napětí max. : 250V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8592220001407 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 1 m |
| Hloubka jedn. balení: | 4.2 |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Kód výrobcu: | KPSP1 |
| Napájecí C13: | 1 F |
| Napájecí Typ E (220V): | 1 M |
| Přesná délka: | 1 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.1x14.1x4.2 |
| Typ: | Kabely |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
