GEMBIRD Kabel napájecí 230V pro NTB 1,8m (3pin, Schuko, trojlístek)
Kód: 211467Podrobný popis
3-pinový napájecí kabel
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8716309031936 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 1,6 - 1,9 m |
| Hloubka jedn. balení: | 4.4 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Kód výrobcu: | PC-186-ML12 |
| Napájecí C5: | 1 F |
| Napájecí Typ E (220V): | 1 M |
| Přesná délka: | 1,8 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.8x13x4.4 |
| Typ: | Kabely |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
