APC Replacement Battery Cartridge #133, SMT1500RMI2U
Kód: 54190932Podrobný popis
Originální náhradní baterie společnosti APC jsou
testovány a certifikovány pro obnovení výkonu
systému UPS dle originálních parametrů.
Odkaz na web výrobce: https://www.se.com/cz/cs/product/APCRBC133/apc-n%C3%A1hradn%C3%AD-bateriov%C3%BD-%C4%8Dl%C3%A1nek-133-s-2-letou-z%C3%A1rukou/
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné batérie do UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11.76 kg |
| EAN: | 731304291282 |
| Hloubka jedn. balení: | 17.3 |
| Hmotnosť: | 11.76 kg |
| Kód výrobcu: | APCRBC133 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 50.9x38.6x17.3 |
| Rozměry VxŠxH: | 8 x 22 x 34 cm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
