APC Replacement Battery Cartridge #124, BR1200GI, BR1200G-FR, BR1500GI, BR1500G-FR, SMC1000I-2U
Kód: 54190923Podrobný popis
Náhradní bateriový kit pro tyto part numbery:
BR1500GI, BR1200GI, BR1200G-FR, BR1500G-FR
Odkaz na web výrobce: https://www.se.com/cz/cs/product/APCRBC124/apc-n%C3%A1hradn%C3%AD-bateriov%C3%BD-%C4%8Dl%C3%A1nek-124-s-2-letou-z%C3%A1rukou/
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné batérie do UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.58 kg |
| EAN: | 731304284383 |
| Hloubka jedn. balení: | 15 |
| Hmotnosť: | 5.58 kg |
| Kód výrobcu: | APCRBC124 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 27.5x23.8x15 |
| Rozměry VxŠxH: | 8 x 15 x 20 cm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
