AKUMULÁTOR SLA 12V/1,3Ah FA-4,7mm
Kód: 2199860925Podrobný popis
bezúdržbový ano
chemické složení Pb
napětí 12 V
kapacita 1,3 Ah
hmotnost 0,5 kg
terminál faston 4,7 mm
optimální životnost 5 let
rozměr 97 × 45 × 53 mm
prodejní obal 1 ks
EZS (elektronické zabezpečovací systémy) ano
EPS (elektronické požární systémy) ano
UPS (záložní zdroje) ne
zahradní traktory ne
nabíjecí svítilny ne
dětská vozítka - např. Peg-Pérego ne
nouzové osvětlení ne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné batérie do UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 8595025340825 |
| Hloubka jedn. balení: | 6.6 |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Kód výrobcu: | 1201000600 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.2x10.4x6.6 |
| Rozměry VxŠxH: | 10 x 5 x 5 cm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
