GENIUS myš DX-110, drátová, 1000 dpi, USB, zelená
Kód: 217161305Podrobný popis
Stylová a komfortní drátová myš s rozlišením 1000 DPI, vhodná pro pravou i levou ruku.
Specifikace
*Senzor: Optický
*Rozlišení: 1000 DPI
*Délka kabelu: 1,5m
*Počet tlačítek: 3
*Hmotnost: 85g
*Rozměry: 105 x 37 x 60 mm
Více na stránkách výrobce: http://global.geniusnet.com/product.html?id=336&product=DX-110
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši drôtové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4710268251514 |
| Apple kompatibilní: | Ne |
| Barva: | Zelená |
| Barva myši: | Zelená |
| Čtyři a více tlačítek myši: | Ne |
| Délka kabelu: | 1,5m, 1,5 m |
| Hloubka jedn. balení: | 4.3 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Kód výrobcu: | 31010116112 |
| Počet tlačítek myši: | 3 |
| Provedení: | Univerzální |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozlišení myši: | 1 000 dpi |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.6x8.7x4.3 |
| Technologie snímání myši: | Optická |
| Typ myšia: | Kancelářská |
| Výklopné kolečko myši: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Značka a modelové označení: | GENIUS DX-110 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
