C-TECH myš WM-07, černá, USB
Kód: 210080875-2Podrobný popis
Vylepšený optický senzor zabraňuje usazování nečistot a tím eliminuje nepřesnosti v pohybu kurzoru
* Není potřeba používat podložku pod myš
* Skrolovací talčítko
Technické parametry
* Rozhraní: USB
* Délka kabelu: 1,5 m
* Rozlišení: 1200 DPI
* Velikost: 108 x 72 x 40 mm
Více na webu výrobce: http://www.c-tech.cz/produkty/mysi/dratove/2414-29451
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši drôtové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595729901063 |
| Apple kompatibilní: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Barva myši: | Černá |
| Čtyři a více tlačítek myši: | Ne |
| Délka kabelu: | 1,5m, 1,5 m |
| Hloubka jedn. balení: | 4.7 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Kód výrobcu: | WM-07 |
| Počet tlačítek myši: | 3 |
| Provedení: | Pro praváky |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozlišení myši: | 1 200 dpi |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.5x8.1x4.7 |
| Technologie snímání myši: | Optická |
| Typ myšia: | Ergonomická |
| Výklopné kolečko myši: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Značka a modelové označení: | C-TECH Myš WM-07 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
