C-TECH myš WM-01, červená, USB
Kód: 21008079-2Podrobný popis
Popis produktu:
- Ergonomický design
- Kompatibilní s Windows 7
- Vylepšený optický senzor který zabraňuje usazování nečistot a tím eliminuje nepřesnosti v pohybu kurzoru
- Není potřeba používat podložku pod myš
- Skrolovací tlačítko
Rozhraní: USB
Délka kabelu: 1,2m
Rozlišení: 1200 DPI
Rozměr myši: 103,5 x 66 x 38 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši drôtové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595729901674 |
| Apple kompatibilní: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Barva myši: | Černá-červená |
| Čtyři a více tlačítek myši: | Ne |
| Délka kabelu: | 1,6m, 1,6 m |
| Hloubka jedn. balení: | 6.9 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Kód výrobcu: | WM-01R |
| Počet tlačítek myši: | 3 |
| Provedení: | Univerzální |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozlišení myši: | 1 200 dpi |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.2x11.7x6.9 |
| Technologie snímání myši: | Optická |
| Typ myši: | Kancelářská |
| Výklopné kolečko myši: | Ne |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
