ACER wired USB Optical mouse black
Kód: 11293694Podrobný popis
Acer optická drátová myš
Technické parametry
Rolovací kolečko: ano
Počet tlačítek: 3
Programovatelná tlačítka: ne
Rozhraní/konektivita: USB
Nastavitelné DPI: ne
Rozlišení senzoru: 1000dpi
Snímač pohybu: optický
Barva: černá
Rozměry: 111x61x37mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši drôtové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 4712842946267 |
| Barva: | Černá |
| Barva myši: | Černá |
| Čtyři a více tlačítek myši: | Ne |
| Délka kabelu: | 1,5m, 1,5 m |
| Hloubka jedn. balení: | 5.8 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Kód výrobcu: | HP.EXPBG.008 |
| Počet tlačítek myši: | 3 |
| Podsvícená myš: | Ne |
| Rozhraní: | Drátové USB-A |
| Rozlišení myši: | 1 000 dpi |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.2x11.4x5.8 |
| Technologie snímání myši: | Optická |
| Typ myši: | Kancelářská |
| Výklopné kolečko myši: | Ne |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
