LENOVO PC ThinkCentre Neo 55q G6 Tiny - Ryzen5 220,16GB,512SSD,WiFi,BT,W11P
Kód: 806068Podrobný popis
Model: ThinkCentre neo 55q Gen 6
Provedení: Tiny (1L)
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
Čipová sada: AMD SoC Platform
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics
Optická mechanika: Ne
Reproduktory: 1 x 2W
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Max. velikost: Až 64GB DDR5-5600
Počet pozic (celkem / volné): 2/1
Síť: Integrovaná 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi® 6 RTL8852BE, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Zadní konektory:
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*3x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) *1x HDMI® 2.1 TMDS
*1x DisplayPort™ 1.4a
*1x Ethernet (GbE RJ-45)
*1x Power connector
Přední konektory:
*1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with data transfer & 5V@3A charging
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with
Always On and 5V@2,1A charging
*1x headphone/microphone combo jack (3,5mm)
Čtečka paměťových karet: Ne
Rozměry: 179 x 182,9 x 34,5 mm (ŠxHxV)
Hmotnost: 0,89kg
Napájení: 90W 89%
TCO Certified: Ne
Klávesnice: USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak
Myš: USB Calliope Mouse, Black
Záruka: 3 roky Onsite
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_neo_55q_Gen_6?M=13GN000MCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multimediálne počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.95 kg |
| EAN: | 199272649052 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ano |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hloubka jedn. balení: | 25.1 |
| Hmotnosť: | 2.95 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Kód výrobcu: | 13GN000MCK |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Max.frekvence jádra CPU: | 4,9 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | 55q Tiny Gen 6 |
| Modelová rada: | AMD Radeon 740M Graphics, Lenovo ThinkCentre neo |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 5600 MHz |
| Paměť RAM: | 16 GB |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Provedení: | Ultra Small Form Factor |
| Přesný model CPU: | R5-220 |
| PS/2: | 0 zadní |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.4x49x25.1 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025090052 |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilní |
| Thunderbolt 5: | 0 přední, 0 zadní |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0: | 0 přední, 3 zadní |
| USB 3.x: | 2 přední, 1 zadní |
| USB 3.x Type-C: | 0 zadní, 1 přední |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadní, 0 přední |
| VESA standard: | Ne |
| VGA: | 0 počet |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 3,2 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Výkon zdroja: | 90 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
