LENOVO PC ThinkCentre neo 50q G5 - 5 210H,16GB,512SSD,HDMI,DP,Int. Intel Graphics,BezOS,3Y Onsite
Kód: LNP13B9001MCKPodrobný popis
Model: ThinkCentre neo 50q Gen 5
Provedení: Tiny
Operační systém: Žádný
Procesor: Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB
Čipová sada: Intel SoC Platform
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Optická mechanika: ne
Grafická karta: Integrated Intel Graphics
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Max. velikost: 64GB
Počet pozic (celkem / volné): 2/1
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi 7 RTL8922AE, 802.11be 2x2 + BT5.4
Zadní konektory:
*2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On
*2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x DisplayPort 1.4b
*1x Ethernet (GbE RJ-45)
*1x Power connector
Přední konektory:
*1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with data transfer and 5V@3A charging
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging
*1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: ne
Rozměry: 179 x 182.9 x 36.5 mm
Hmotnost: 1.13 kg
Napájení: 90W 89% Adapter
Klávesnice: USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian
Myš: USB Calliope Mouse, Black
TCO Certified: Ano
Záruka: 3 roky Onsite
Stránky výrobce:
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_neo_50q_Gen_5?M=13B9001MCK
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multimediálne počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.28 kg |
| EAN: | 198158724906 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Černá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 3.28 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | 13B9001MCK |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | 50q Gen 5 |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Optická mechanika: | Ne |
| Přesný model CPU: | 5-210H |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025050038 |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 5: | 0 predné, 0 zadný |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0: | 0 predný, 2 zadný |
| USB 3.x: | 2 zadný, 2 predný |
| USB 3.x Type-C: | 1 predný, 0 zadný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 predný, 0 zadný |
| VESA standard: | Ano |
| VGA: | 0 počet |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Záruka: | 36 |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Hĺbka jedn. balenie: | 25 |
| Klávesnica: | Drátová |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,8 GHz |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkCentre neo |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Prevedenie: | Ultra small (tenký client) |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 13.2x49.1x25 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 13.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 90 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 49.1 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,2 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
