Philips MT VA LED 23,6" 241E1SCA/00 - VA panel, 1920x1080, D-Sub, HDMI, repro
Kód: 20842199310
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
*Technologie sRGB
*Bez blikání
*Režim LowBlue
*Technologie AMD FreeSync™
Typ obrazovky: VA LCD
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 23,6" / 59,9 cm7
Rozlišení: 1 920 x 1 080 při 75 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,272 x 0,272 mm
Obnovovací frekvence: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3 000:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá–šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 3 W x 2
Konektory:
*Vstup signálu: VGA (analogový), HDMI (digitální, HDCP)
*Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, Funkce Sync on Green
*Vstup/výstup audia: Vstup pro audio z PC, Výstup pro sluchátka
Napájení: Externí, 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 27,9 W (typicky)
Pohotovostní režim [W]: < 0,5 W (typ.)
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru: Sklopné provedení: -5/20 st.
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 536 x 413 x 202 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 536 x 322 x 66 mm
Hmotnost [kg]: 2,86 kg/ 3,54 kg
Obsah balení:
*Monitor se stojanem
*Kabel HDMI, zvukový kabel, napájecí kabel
*Uživatelská dokumentace
Záruka: 36 měs.
https://www.philips.cz/c-p/241E1SCA_00/zakriveny-displej-lcd-full-hd
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 36
Hmotnosť: 4.9 kg
EAN: 8712581759377
Adaptive-Sync: Ano
Barevná hloubka: 16,7 milionu
Barva: Černá
Celkový výkon repro: 6 W
Displej - jas: 250 cd/m2=nits
Flicker Free: Ano
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ano
G-Sync: Ne
Hloubka jedn. balení: 15
Hmotnosť: 4.9 kg
Integrovaný zdroj: Externí
Jas (cd/m2=nits) - přesný: 250
Jas (cd/m2=nits) - rozsah: 100 - 250
Kód výrobcu: 241E1SCA/00
Konektor 15 Pin D-Sub: Ano
Konektor HDMI: Ano
Konektor VGA: Ano D-Sub
Kontrast: 3 000:1 statický
LED podsvícení: Ano
Model: 241E1SCA/00
Modelová rada: Philips
Montáž na stěnu: Ano
Pivot: Ne
Počet pixelů na šířku: 1920
Počet pixelů na výšku: 1080
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178/178
Prohnutý monitor: Ano
Repro: Ano
Rozlišení - standard: Full HD
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Rozměr xyz jedn. balení: 59.5x47.5x15
Rozměry: 536 x 322 x 66 ŠxVxH mm
Rozteč bodů: 0,272 mm
Třída energetické účinnosti: F
Typ panelu: VA
Verze HDMI: Verze 2.0
VESA standard: Ano
Výkon repro: 6 W W
Výškově nastavitelný stojan: Ne
Záruka: 36
Značka: Philips
Způsob použití: Domácí/Kancelářské
Doba odozvy: 4
Obnovovacia frekvencia: 75 Hz
Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080
Uhlopriečka: 24 ", 23,6 "