Philips MT 31,5" 32B1U3900 - 3840x2160,VA,60Hz,2xHDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot
Kód: 1681312
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
Philips Business Monitor 32B1U3900
Tento 32palcový monitor nabízí krásný obraz v rozlišení 4K s barevným gamutem
s 1,074 miliardami barev. Port USB-C vám navíc umožní během nabitého pracovního dne
jednoduše připojit periferní zařízení.
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 31,5
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,18159
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3500:1
Odezva [ms]: 4 (šedá-šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 mld. (10 bitů)
Konektory:
*Vstup signálu: 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 1x USB-C (upstream, režim DP Alt, Data, PD až 90 W)
*Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
*Vstup/výstup audia: Výstup audio
*RJ45: Ethernet LAN do 1G
*Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C)
Napájení: Interní, 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 34,8
Stand By režim [W]: 0,3
Montáž na zeď: Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
*Nastavení výšky: 180mm
*Čep: -/+ 90 stupňů
*Otočný: +/- 180 stupeň
*Sklopné provedení: -5/25 stupeň
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714 x 631 x 280 mm
Hmotnost [kg]: 11,47
Obsah balení:
*Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, kabel USBC na C, napájecí kabel
*Monitor se stojanem: Ano
*Uživatelská dokumentace: Ano
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 36
Hmotnosť: 16.2 kg
EAN: 8721038001211
Adaptive-Sync: Ne
Barevná hloubka: 1,07 miliardy
Barva: Černá
Celkový výkon repro: 6 W
Displej - dotykový: Ne
Dotyková obrazovka: Ne
DP počet: 1
Flicker Free: Ano
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ne
FreeSync 2: Ne
G-Sync: Ne
Hloubka jedn. balení: 93
Hmotnosť: 16.2 kg
Integrovaný zdroj: Interní
Jas: 350 cd/m2=nits
Jas (cd/m2=nits) - přesný: 350
Jas (cd/m2=nits) - rozsah: 251 - 400
Kód výrobcu: 32B1U3900/00
Konektor 15 Pin D-Sub: Ne
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor DVI: Ne
Konektor HDMI: Ano
Konektor LAN RJ-45: Ano
Konektor RJ45: Ano
Konektor SCART: Ne
Konektor USB: Ano
Konektor USB-C: Ano
Konektor VGA: Ne D-Sub
Kontrast: 3 500:1 statický
Model: 32B1U3900
Modelová rada: Philips
Montáž na stěnu: Ano
Pivot: Ano
Power Delivery: Ano
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178/178
Repro: Ano
Rozlišení - standard: 4K
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100
Rozměr xyz jedn. balení: 18x56x93
Rozměry: 714 x 631 x 280 ŠxVxH mm
Rozteč bodů: 0,18159 mm
Spotřeba energie: 35 W
Třída energetické účinnosti: F
Typ panelu: VA
Uhlopriečka rozsah: 30" - 32"
Verze HDMI: Verze 2.0
VESA standard: Ano
Výkon Power Delivery: 90 W
Výkon repro: 6 W
Výškově nastavitelný stojan: Ano
Webkamera: Ne
Záruka: 36
Způsob použití: Domácí/Kancelářské
Doba odozvy: 4
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160
Uhlopriečka: 31,5 "