Philips MT 27" 27B2U3601 - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot
Kód: 20842202932
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
Nová produktivita pracovních procesů
Díky technologii SoftBlue, rozlišení Quad HD a obnovovací frekvenci 120 Hz můžete na tomto monitoru pohodlně provádět každodenní úkoly. Nemluvě o tom, že základna SmartErgoBase doplňuje seznam funkcí monitoru o ergonomický prvek.
*Technologie sRGB
*SoftBlue
*Bez blikání
*Hustota pixelů: 109 PPI
*Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
*EasyRead
*Adaptive sync
*EyeSafe
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27"
Rozlišení: 2560 × 1440 při 120 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,2331 × 0,2331 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 48–120 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 350 cd/m2
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá–šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 / 178
Počet barev: 16,7 milionu (true 8-bit)
Reproduktory: 2 × 2 W
Konektory:
*Vstup signálu: 1× HDMI 2.0, 1× DisplayPort 1.4, 1× USB-C (upstream, režim DP Alt, data, napájení)
*Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace\ Funkce Sync on Green
*Vstup/výstup audia: Výstup audio
*RJ45: Ethernet LAN (USB 2.0: 10 M/100 M; USB 3.0: 1 000 M)
*Výstup signálu: DisplayPort – výstup
*Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C)
*HBR3: Ano (DP, USB-C)
*Rozbočovač USB: USB 3.2, 1. generace, 5 G; upstream: 1× USB-C (typ. napájení 90 W, režim DP Alt); downstream: 4× USB-A (s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
Napájení: Vestavěné, 100–240 V AC, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 23,43 W (typ.)
Stand By režim [W]: 0,35 W (typ.)
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: VESA 100 × 100 mm
Ergonomie: Výškové nastavení 150 mm, otáčení +/- 180°, náklon -5/30°, čep +/- 90°
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 615 × 539 × 146 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 615 × 361 × 46 mm
Hmotnost [kg]: 6,44 kg (se stojanem), 4,77 kg (bez stojanu)
TCO Certified: Ano
Záruka: 60 měs.
Související dokumenty
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 60
Hmotnosť: 9.33 kg
EAN: 8721038002423
Adaptive-Sync: Ne
Barevná hloubka: 16,7 milionu
Barva: Černá
Celkový výkon repro: 4 W
Displej - dotykový: Ne
Displej - jas: 350 cd/m2=nits
DP/mini DP: 1 počet
Flicker Free: Ano
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ne
G-Sync: Ne
Hloubka jedn. balení: 13.5
Hmotnosť: 9.33 kg
Integrovaný zdroj: Interní
Jas (cd/m2=nits) - přesný: 350
Jas (cd/m2=nits) - rozsah: 251 - 400
Kód výrobcu: 27B2U3601/00
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor DVI: Ne
Konektor HDMI: Ano
Konektor RJ45: Ano
Konektor SCART: Ne
Konektor USB: Ano
Konektor USB-C: Ano
Konektor VGA: Ne D-Sub
Kontrast: 1 500:1 statický
Model: 27B2U3601
Modelová rada: Philips
Montáž na stěnu: Ano
Pivot: Ano
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178/178
Prohnutý monitor: Ne
Repro: Ano
Rozlišení - standard: QHD
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Rozměr xyz jedn. balení: 72.5x45x13.5
Rozměry: 615 × 539 × 146 ŠxVxH mm
Rozteč bodů: 0,2331 mm
Spotřeba energie: 23 W
TCO Certified: Ano
TCO Certified number: D1025030131
Třída energetické účinnosti: D
Typ panelu: IPS
Verze HDMI: Verze 2.0
VESA standard: Ano
Výškově nastavitelný stojan: Ano
Webkamera: Ne
Záruka: 60
Způsob použití: Domácí/Kancelářské
Doba odozvy: 4
Obnovovacia frekvencia: 120 Hz
Povrch displeja: Antireflexný
Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440
Uhlopriečka: 27 "