Philips MT 27" 27B2N3500J - 2560x1440,IPS,120Hz,2xHDMI,DP,USBhub,Repro,Pivot
Kód: 20842202933
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
Philips 27B2N3500J/00
Díky technologii SoftBlue, rozlišení Quad HD a obnovovací frekvenci 120 Hz můžete na tomto monitoru pohodlně provádět každodenní úkoly. Nemluvě o tom, že základna SmartErgoBase doplňuje seznam funkcí monitoru o ergonomický prvek.
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka: 27"
Rozlišení: 2560 × 1440
Rozteč bodu (mm): 0,2331
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25%
Jas: 350
Kontrast: 1500:1
Odezva: 4 ms
Pozorovací úhly: 178°(H) / 178°(V)
Reproduktory: ano, 2 x 2 W
Video konektory:
* 2x HDMI (2.0)
* 1x DisplayPort (1.2)
Audio konektory:
* 1x Výstup pro sluchátka (3,5 mm)
Rozbočovač USB: ano
Vysokorychlostní rozbočovač USB: USB 3.2 (Gen 1)
Porty USB pro upstream: 1x USB-B
Porty USB pro downstream: 4x USB-A (s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
Napájení: 100 - 240V 50/60Hz
Montáž na zeď: ano
Naklápění monitoru: -5° ~ 30°
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem): 615 x 539 x 146 mm
Hmotnost včetně balení: 9,12 kg
Hmotnost se stojanem : 6,23 kg
Výrobek bez stojanu: 4,56 kg
Záruka: 5 let
Související dokumenty
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 60
Hmotnosť: 9 kg
EAN: 8721038002294
Adaptive-Sync: Ano
Barva: Černá
Celkový výkon repro: 4 W
Displej - dotykový: Ne
Displej - jas: 350 cd/m2=nits
DP/mini DP: 1 počet
Flicker Free: Ano
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ne
FreeSync 2: Ne
G-Sync: Ne
Herní provedení: Ano
Hloubka jedn. balení: 73
Hmotnosť: 9 kg
Jas (cd/m2=nits) - přesný: 350
Jas (cd/m2=nits) - rozsah: 251 - 400
Kód výrobcu: 27B2N3500J/00
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor DVI: Ne
Konektor HDMI: Ano
Konektor RJ45: Ne
Konektor SCART: Ne
Konektor USB: Ano
Konektor USB-C: Ne
Konektor VGA: Ne D-Sub
Kontrast: 1 500:1 statický
Model: 27B2N3500J
Modelová rada: Philips
Montáž na stěnu: Ano
Pivot: Ano
Power Delivery: Ne
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178
Prohnutý monitor: Ne
Repro: Ano
Rozlišení - standard: QHD
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Rozměr xyz jedn. balení: 13x44x73
Rozměry: 615 x 539 x 146 ŠxVxH mm
Rozteč bodů: 0,2331 mm
Spotřeba energie: 11 W
TCO Certified: Ano
TCO Certified number: D1025050152
Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: Ne
Třída energetické účinnosti: D
Typ panelu: IPS
Verze HDMI: Verze 2.0
VESA standard: Ano
Výkon Power Delivery: Nepodporuje W
Výkon repro: 4 W
Výškově nastavitelný stojan: Ano
Webkamera: Ne
Záruka: 60
Způsob použití: Domácí/Kancelářské
Doba odozvy: 4
Obnovovacia frekvencia: 120 Hz
Povrch displeja: Antireflexný
Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440
Uhlopriečka: 27 "