MSI MAG/345CQRF E20/34"/VA/UWQHD/200Hz/0,5ms/Černá/3R
Kód: 20800555Podrobný popis
MSI MAG 345CQRF E20
Typ obrazovky: Rapid VA
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3 440 x 1 440
Rozteč bodu [mm]: 0.23175 x 0.23175
Obnovovací frekvence [Hz]: 200
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3 500:1
Odezva [ms]: 0,5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 B.
Reproduktory: Ne
Konektory:
*1x DispalPort 1.4
*2x HDMI 2.0
*1x Konektor pro sluchátka (out)
Napájení: Externí
Montáž na zeď: VESA 100x100 mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění: -5°/20°
*Natočení: -30°/30°
*Pivot: -1,5° / 1,5°
*Výškově nastavitelné: 100 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 797.53 x 332.32 x 418.9
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 797.53 x 158.18 x 363.02
Hmotnost [kg]: 11,3 / 7,75
Obsah balení:
*DisplayPort kabel
*Napájecí kabel
*Napájecí adaptér
*4x šroub VESA
Záruka: 36 Měsíců
Stránky výrobce: https://www.msi.com/Monitor/MAG-345CQRF-E20/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12.2 kg |
| EAN: | 4711377392440 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Flicker Free: | Ne |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Hmotnosť: | 12.2 kg |
| Integrovaný zdroj: | Externí |
| Kód výrobcu: | MAG 345CQRF E20 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 3 500:1 statický |
| Model: | 345CQRF E20 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozměry: | 797.53 x 332.32 x 418.9 ŠxVxH mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Typ panelu: | VA |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Doba odozvy: | 0,5 ms |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 23 |
| Modelový rad: | MSI MAG |
| Obnovovacia frekvencia: | 200 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3440x1440 |
| Rozlíšenie - štandard: | UWQHD |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 95x51x23 |
| Rozteč bodov: | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Šírka jedn. balenie: | 95 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 34 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Výška jedn. balenie: | 51 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
