Lenovo ThinkVision/P32UD-40/31,5"/IPS/4K UHD/120Hz/4ms/Černá/3R
Kód: LNM64A8XAT2EUPodrobný popis
Lenovo ThinkVision P32UD-40 Monitor
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31,5
Rozlišení: 3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.1815 x 0.1815
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1 500:1
Odezva [ms]: 4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 B.
Reproduktory: Není součástí základní výbavy
Konektory:
*1x thunderbolt 4 (40Gbps, PD3.1 up to 140W, DP1.4 HBR3 Alt Mode, USB upstream)
*1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream)
*4x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2, USB downstream)
*1x USB-C® (USB 5Gbps, 15W PD, data only, USB downstream)
*1x HDMI® 2.1 TMDS
*1x DP 1.4 (HBR3)
*1x DP 1.4 Out
*1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M/2500M)
Napájení: Integrovaný
Spotřeba [W]: 23
Stand by režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru:
*Naklonění
*Natočení
*Pivot
*Výškově nastavitelné
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714.3 x 218.0 x 439,5- 594.5
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 714.3 x 46.0 x 413.2
Hmotnost [kg]: 5,2 / 8,1
Obsah balení:
*1x DisplayPort 1.4 kabel
*1x USB-B/USB-A kabel
*1x Thunderbolt kabel
*1x Napájecí kabel
*Zpráva o tovární kalibraci
*Stručný návod k nastavení
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkVision_P32UD_40_Monitor?M=64A8XAT2EU
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.28 kg |
| EAN: | 199274963675 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Hmotnosť: | 11.28 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | 64A8XAT2EU |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | P32UD-40 |
| Modelová rada: | Lenovo ThinkVision |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměry: | 714.3 x 218.0 x 594.5 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.1815x0.1815 mm |
| Spotřeba energie: | 23 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 140 W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 4 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 53 |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Počet kusov na palete: | 14 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 82.6x16.9x53 |
| Šírka jedn. balenie: | 82.6 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ balenia palety: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 31,5 " |
| Výška jedn. balenie: | 16.9 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
