GIGABYTE LCD - 32" Gaming monitor MO32U2, OLED, 3840 x 2160 UHD, 240Hz, 1.5M:1, 250 cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1541178Podrobný popis
GIGABYTE MO32U2
Monitor MO32U2 je vybaven 32” UHD QD-OLED panelem a je navržen s exkluzivními taktickými funkcemi a AI-řízenou ochranou OLED panelu. Nabízí průlomový výkon s dechberoucím obrazem a extrémní obnovovací frekvencí 240 Hz, která zajišťuje plynulé zobrazení bez rozmazání pohybu.
Herní monitor GIGABYTE MO32U2 vyhoví potřebám hráčů i tvůrců obsahu díky vylepšeným taktickým funkcím a profesionální kalibraci obrazu. GIGABYTE MO32U2 je první 32” 4K QD-OLED herní monitor s obnovovací frekvencí 240 Hz. Díky pokročilým taktickým funkcím a kalibraci provedené profesionály splňuje nároky jak náročných hráčů, tak kreativních profesionálů.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 32" |
| Displej | OLED |
| Rozlišení | 3840x2160 UHD |
| Sytost barev | 99% |
| Jas | 250 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1000 cd/m2 (Typ, HDR APL 3%) |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| Odezva | 0.03ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 48 W |
| Konektivita | 2 x HDMI 2.1 1 x Displayport 1.4 1 x USB-C 2 x USB 3.2 (Downstream ports) 1 x USB 3.2 (Upstream port) 1 x 3,5mm jack |
| Vlastnosti | HDR Flicker-Free VESA montáž Pivot G-Sync AMD Freesync Premium Pro Night Vision PiP/PbP Eagle Eye KVM Tactical Switch 2.0 Crosshair Reproduktory 5W x 2 |
| Nastavitelnost | |
| Naklánění | -5° ~ +21° |
| Otáčení | +/-15° |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Pivot | -0° ~ +90° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 718.3 x 610.45 x 240 mm |
| Váha | 7.95 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 11.01 kg |
| EAN: | 4719331871918 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Délka: | 97 cm |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Energetická třída: | G |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| Hmotnosť: | 11.01 kg |
| Hmotnost (kg): | 8 |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Kontrast:1: | 1500000 |
| Použití: | Herní |
| Rozhraní: | USB Type-C |
| Rozhraní vstup: | HDMI |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Šířka: | 16 cm |
| Typ panelu: | OLED |
| USB počet: | 2 |
| USB umístění: | Vzadu |
| USB verze: | 3.2 |
| USB-C počet: | 1 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | KVM |
| Výška: | 56 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Doba odozvy: | 0.03 |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 |
| Uhlopriečka: | 31,5 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
