GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1541189Podrobný popis
Gigabyte GO27Q24G
Gigabyte GO27Q24G využívá pokročilý 27" WOLED panel s rozlišením QHD, který definuje nové standardy kontrastu a barevné přesnosti. S neuvěřitelnou obnovovací frekvencí 240 Hz a takřka nulovou odezvou 0,03 ms (GTG) nabízí nejplynulejší herní zážitek současnosti. Díky technologii samosvítících pixelů si vychutnáte absolutní černou a certifikaci VESA DisplayHDR True Black 400, která dodá každé scéně nevídanou hloubku a dynamiku.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | OLED |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 |
| Jas | 275 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1300 cd/m2 (Typ, HDR APL 1.5%) |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| Odezva | 0.03 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 36 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.4 1x USB-C 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR Flicker - Free Low Blue Light HBR3 |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 604,4 x 526,5 x 187,5 mm |
| Váha | 5,6 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
HDMI kabel
USB kabel
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 7.7 kg |
| EAN: | 4719331878641 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Délka: | 79 cm |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| Hmotnosť: | 7.7 kg |
| Hmotnost (kg): | 5.6 |
| Jas (cd/m2): | 275 |
| Kontrast:1: | 1500000 |
| Použití: | Herní |
| Rozhraní: | DisplayPort |
| Rozhraní vstup: | DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Šířka: | 13 cm |
| Typ panelu: | OLED |
| USB umístění: | Vzadu |
| USB-C počet: | 1 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 47.5 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Doba odozvy: | 0.03 |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
