GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27U, IPS, 3840 x 2160 4K UHD, 160Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1541187Podrobný popis
Gigabyte G27U
Gigabyte G27U představuje novou generaci herních monitorů, která nedělá kompromisy mezi detaily a rychlostí. Díky špičkovému 4K UHD (3840 x 2160) rozlišení na 27 palcích nabízí neuvěřitelně jemný obraz, který oceníte jak v nejnovějších hrách, tak při práci s videem. Spolu s obnovovací frekvencí 160 Hz a certifikací HDMI 2.1 je tento monitor připraven na budoucnost hraní na PC i nejnovějších konzolích, přičemž zajišťuje maximální plynulost a ostrost v každé scéně.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 3840x2160 UHD |
| Sytost barev | 95% DCI-P3 / 122% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 160Hz (UHD) / 320Hz (FHD) |
| Spotřeba | 23,08 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.4 1x USB 2.0 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR400 Flicker - Free Low Blue Light |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6,96 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 8.69 kg |
| EAN: | 4719331872571 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Délka: | 80 cm |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| Hmotnosť: | 8.69 kg |
| Hmotnost (kg): | 6.96 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Použití: | Herní |
| Rozhraní: | DisplayPort |
| Rozhraní vstup: | DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Šířka: | 17 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| USB počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| USB verze: | 2.0 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 48 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Doba odozvy: | 1 |
| Obnovovacia frekvencia: | 160 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
