GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor G27Q20, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz / OC 210Hz, 1000:1, 350cd/m2, 0,5ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1541186Podrobný popis
Gigabyte G27Q20
Gigabyte G27Q20 je moderní evolucí oblíbeného herního monitoru, která posouvá hranice zážitku ještě dál. Tento 27" QHD panel staví na precizní SS IPS technologii, která vám nabídne nejen nádherné barvy, ale především extrémní rychlost s obnovovací frekvencí až 200 Hz. S bleskovou odezvou 0,5 ms (GtG) a certifikací HDR je tento monitor připraven na nejnovější herní tituly i náročnou kreativní práci, kde záleží na každém pixelu a plynulém pohybu.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 94% DCI-P3 / 123% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 0,5 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 200Hz / OC 210Hz |
| Spotřeba | 21 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x USB 2.0 1x 3,5 mm jack |
| Vlastnosti | HDR10 Flicker - Free Low Blue Light |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklonění | -5°~+21° |
| Otáčení | +/- 15° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6,16 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
DisplayPort kabel
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 7.81 kg |
| EAN: | 4719331873851 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Délka: | 80 cm |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| Hmotnosť: | 7.81 kg |
| Hmotnost (kg): | 6.16 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Použití: | Herní |
| Rozhraní: | DisplayPort |
| Rozhraní vstup: | DP |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Šířka: | 16.5 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| USB počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| USB verze: | 2.0 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 48 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Doba odozvy: | 0.5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 200 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
