DAHUA 24" LED LM24-C201P/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1000:1/ 5ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ VGA/ VESA 75x75
Kód: LM24-C201PPodrobný popis
Dahua LM24-C201P – pracovní monitor moderního střihu
Nadpis
LED monitor Dahua LM24-C201P je navržen do pracovního prostředí, ať už jde o kanceláře, nebo monitoring. Obsahuje IPS panel, který produkuje bohaté barvy a široké pozorovací úhly, které umožní komfortní sledování napřímo i ze stran. Displej s úhlopříčkou 23,8" a Full HD rozlišením vykresluje ostrý a detailní obraz, který je vhodný pro práci s kancelářskými aplikacemi, tabulkami i sledování filmů.
- Seznam
Nadpis
Další předností monitoru Dahua LM24-C201P je rychlá doba odezvy 5 ms, která potlačuje rozmazání dynamických objektů a podpoří čistou akci a pohyby. Ve spojení s obnovovací frekvencí 100 Hz si dopřejete hladké a plynulé zobrazení. Monitor Dahua LM24-C201P je tak dostatečně univerzální a ideální pro všechny, kteří tráví dlouhé hodiny před obrazovkou – při práci s videi, grafikou, sledování multimédií apod. Minimalistický design s tenkými rámečky z něj dělá optimální volbu do kanceláře i domácnosti. Výbava v podobě portů HDMI 1.4, a VGA vám usnadní připojení starší i novější PC sestavy.
- Seznam
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnosť: | 4.56 kg |
| EAN: | 6939554905179 |
| Barva: | Šedá |
| Domácnost: | Ano |
| Dotykový displej: | Ne |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Energetická třída: | E |
| EPREL ID: | 2059552 |
| Filmy: | Ano |
| Grafika: | Ne |
| Hák - detailní nastavení: | 334922 |
| HDMI počet: | 1 |
| Hmotnosť: | 3,1 kg, 4.56000 kg |
| Id informační list výrobku: | 2059552 |
| Integrovaný tuner: | Ne |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Kancelář: | Ano |
| Kontrast: | 1 000 : 1 |
| Otočný podstavec: | Ne |
| Pivot: | Ne |
| Pohotovostní spotřeba: | 0,5 W |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 178/178 |
| Rozměry: | 538,85 × 402,67 × 222,69 mm |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| Spotřeba: | 18 W |
| Televize: | Ne |
| Typ panelu: | IPS |
| USB Hub: | Ne |
| VESA rozměr: | 75 × 75 |
| VESA uchycení: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| VGA počet: | 1 |
| Výškově stavitelný: | Ne |
| Webkamera přední: | Ne |
| Zakřivený: | ne |
| Záruka: | 36 měsíců, 36 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 36 měsíce |
| Doba odozvy: | 5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
