ASUS LCD 27" VG279QM 1920x1080 TUF Gaming HDR Fast IPS 280Hz 1ms (GTG) Extreme Low Motion Blur Sync G-SYNC REPRO PIVOT
Kód: 20886009808Podrobný popis
Herní monitor IPS s ultrarychlou obnovovací frekvencí 280 Hz určený pro profesionální hráče a pohlcující hraní
* G-SYNC
* Technologie ASUS Extreme Low Motion Blur Sync
* Technologie High Dynamic Range (HDR)
*Dynamic Shadow Boost
* Flicker free
* HDCP support
*GamePlus (Crosshair/Timer/FPS Counter/Display Alignment/Sniper)
*GameVisual :7 (Scenery/Racing/Cinema/RTS/RPG/FPS/sRGB Modes/MOBA Mode)
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: Wide Screen 27.0" (68.47cm)
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0.311 mm
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-glare
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 1ms (Gray to Gray)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°(H)/178°(V)
Počet barev: 16.7M
Reproduktory: 2W x 2 Stereo RMS
Konektory:
*Signal Input : HDMI(v2.0) x2, DisplayPort 1.2
*Earphone jack : 3.5mm Mini-Jack
Spotřeba [W]: < 26W
Stand By režim [W]: <0.5W
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Sklon: + 33 ° ~ -5 °
*Otočný: + 90 ° ~ -90 °
*Pivot: + 90 ° ~ -90 °
*Nastavení výšky: 0 ~ 130 mm
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 619.4 x (376.73~506.73) x 211.37
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 619.4 x 362.65 x 50.58
Hmotnost [kg]: 5.6 kg/ 8.2 kg
Obsah balení:
*Napájecí kabel
*Napájecí adaptér
*Stručný návod k obsluze
*Záruční list
Záruka: 36 měs.
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.88 kg |
| EAN: | 4718017505918 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| DP počet: | 1 |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 19 |
| Hmotnosť: | 7.88 kg |
| Jas: | 400 cd/m2=nits |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 400 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Kód výrobcu: | 90LM05H0-B03370 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | VG279QM |
| Modelová rada: | ASUS TUF |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Počet pixelů na šířku: | 1920 |
| Počet pixelů na výšku: | 1080 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 70x45.5x19 |
| Rozměry: | 619.4 x 362.65 x 50.58 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,311 mm |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka rozsah: | 25" - 27" |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | 4 W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Asus |
| Způsob použití: | Herní |
| Doba odozvy: | 1 |
| Obnovovacia frekvencia: | 280 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
