ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355020Podrobný popis
ASRock PG27FFS1A
Phantom Gaming PG27FFS1A je 27palcový herní monitor s IPS panelem, který byl navržen pro plynulé a pohotové hraní. Nabízí obnovovací frekvenci 240 Hz, dobu odezvy 1 ms a certifikaci AMD FreeSync™ Premium. Jeho čistý bílý design dodá moderní nádech každé sestavě, zatímco ergonomický stojan umožňuje nastavení výšky, naklonění, otočení o 90° a plnou rotaci o 360° pro optimální flexibilitu při sledování.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | IPS |
| Rozlišení | 1920x1080 FHD |
| Sytost barev | 99% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT; 5.9ms (GtG) |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 50 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.2 1x 3.5mm jack 2W x2 reproduktory |
| Vlastnosti | HDR10 AMD FreeSync Flicker-Free Redukce modrého světla |
| Nastavitelnost | |
| Naklonění | -5° ~ +23° |
| Otočení | -20° ~ +20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ne |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 445 x 193 mm |
| Váha | 4.13 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 4717677324242 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Délka: | 68.5 cm |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.2 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Hmotnost (kg): | 4.13 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Použití: | Herní |
| Rozhraní: | DisplayPort |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Šířka: | 15.7 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 47 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Doba odozvy: | 1 |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
