ACER LCD EK241YP0BI,23.8" FHD,144Hz,1ms,250nits,VESA,HDMI,VGA,Black
Kód: 11295416Podrobný popis
ACER LCD EK241YP0BI
Part number: UM.QE0EE.005
Display
Velikost panelu (palce): 23,8"
Typ panelu: LED
Rozlišení: Full HD 1920x1080
Jas: 250 nits
Pozorovací úhel: 178/178°
Dotykový displej: Ne
Obnovovací frekvence: 144Hz
Doba odezvy: 1ms
Zvuk a kamera
Reproduktor: Ne
Webkamera: Ne
I/O porty
1xVGA
1xHDMI(1.4)
Mechanické provedení
Tilt : -5°~ 25°
Swivel : Ne
Pivot: Ne
Height Adjustment : Ne
VESA Wall Mounting : 100x100mm
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Hmotnost: 2,68 kg
Rozměry: 538,8 (W) x 184,9 (D) x 424,7 (H) mm
Výbava
AMD FreeSync
Flicker-less Technology
BlueLightShield Technology
Acer ComfyView
Low-dimming
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| EAN: | 4711474642226 |
| Délka: | 60 cm |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 1 |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| Hmotnost (kg): | 2.68 |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Rozhraní: | VGA |
| Šířka: | 11 cm |
| Typ panelu: | LED |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 42 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Doba odozvy: | 1 |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
