24" LCD iiyama T2452MSC-B2AG-IPS,FHD,10P
Kód: 208017883037Podrobný popis
ProLite T2452MSC-B2AG
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 24
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Rozteč bodu [mm]: 0.275
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Poměr stran: 16:9
Dotykový displej: Ano
Jas [cd/m2]: 420
Kontrast: 1 300:1
Odezva [ms]: 5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M.
Reproduktory: 2x 1W
Konektory:
*USB HUB: x2 (v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
*1x HDMI
*1x DisplayPort
*1x Mini Jack
Napájení: Integrované
Spotřeba [W]: 18
Stand By režim [W]: 1,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Orientace: Horizontální, Face-up
*Náklon: 90° Nahoru, 5 ° dolů
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 567 x 385 x 253.5
Hmotnost [kg]: 5,6
Obsah balení:
*Napájecí kabel
*USB kabel
*HDMI kabel
*Šroubovák
*Kryt kabelů
*Uživatelský manuál
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://v4.iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-t2452msc-b2ag/
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 4948570127245 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Celkový výkon repro: | 2 W |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas: | 420 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | T2452MSC-B2AG |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 300:1 statický |
| Model: | T2452MSC-B2AG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Power Delivery: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozměry: | 567 x 385 x 253.5 ŠxVxH mm |
| Spotřeba energie: | 18 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Typ panelu: | IPS |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Doba odozvy: | 5 ms |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Hĺbka jedn. balenie: | 40 |
| Modelový rad: | iiyama ProLite |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 63x14x40 |
| Rozteč bodov: | 0.275 mm |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Šírka jedn. balenie: | 63 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 24 " |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výška jedn. balenie: | 14 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
