GEMBIRD Kabel SATA napájecí rozdvojka 2x SATA, 15cm
Kód: 321869Podrobný popis
- Popis výrobku: Cablexpert CC-SATAM2F-01 - separátor k napájení - SATA napájení do SATA napájení - 15 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Molex, SATA napájacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.021 kg |
| EAN: | 8716309086394 |
| Délka: | 1.4 cm |
| Hmotnosť: | 0.021 kg |
| Specifikace kabelu / redukce: | SATA kabel |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 8.5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
