GEMBIRD Kabel SATA napájecí 15cm interní (redukce molex 5,25"/2x SATA)
Kód: 2049000100Podrobný popis
pro připojení SATA disku vybaveného pouze SATA napájecím konektorem
Dodatočné parametre
| Kategória: | Molex, SATA napájacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8716309039246 |
| Barva: | Černá, Vícebarevná |
| Barva - přesná: | Černá, červená, žlutá |
| Délka: | 0,07 - 0,19 m |
| Hloubka jedn. balení: | 1.9 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | CC-SATA-PSY |
| Molex 4 pin: | 1 M |
| Přesná délka: | 0,15 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9x11.8x1.9 |
| SATA 15 pin: | 2 F |
| Typ: | Vícekonektorové kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
