AKASA kabel FLEXA V8 prodloužení k 8pin VGA PSU, 40cm
Kód: 209048224Podrobný popis
40cm dlouhý VGA prodlužovací napájecí kabel. 8 - pinová zásuvka (male) pro 8 - 6 pinové VGA karty. Černé pouzdro pro inteligentní vzhled.
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Molex, SATA napájacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 4710614531475 |
| 8 pin ATX: | 1 M, 1 F |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 0,40 - 0,49 m |
| Hloubka jedn. balení: | 2.1 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | AK-CBPW09-40BK |
| Přesná délka: | 0,4 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 22.6x11.8x2.1 |
| Typ: | Kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
