AKASA kabel FLEXA V6 prodloužení k 6pin VGA PSU, 40cm
Kód: 321737Podrobný popis
40cm dlouhý VGA prodlužovací kabel. 6-pinová zásuvka pro 6-pinové VGA karty. Černé pouzdro pro inteligentní vzhled.
*40cm 6-pinový VGA prodlužovací napájecí kabel
*pouzdro - černá mřížka
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Molex, SATA napájacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 4710614531451 |
| 6 pin ATX: | 1 F, 1 M |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 0,40 - 0,49 m |
| Hloubka jedn. balení: | 1.9 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | AK-CBPW07-40BK |
| Přesná délka: | 0,4 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.9x9.1x1.9 |
| Typ: | Kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
