AKASA kabel SATA redukce napájení ze 4pin Molex konektoru na 2x SATA, 30cm
Kód: 209048225Podrobný popis
Napájecí adaptér
Použití: Převede 4pin PSU Molex na 2x SATA power
Délka kabelu: 30cm
PSU konektor: 4pin Molex
Periferní konektor: 2x 15pin SATA
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Molex, SATA napájacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4710614530294 |
| Barva: | Černá, Vícebarevná |
| Barva - přesná: | Černá, červená, žlutá |
| Délka: | 0,30 - 0,39 m |
| Hloubka jedn. balení: | 2.3 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | AK-CBPW01-30 |
| Molex 4 pin: | 1 M |
| Přesná délka: | 0,3 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 25.8x8.1x2.3 |
| SATA 15 pin: | 2 F |
| Typ: | Vícekonektorové kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
