AKASA adaptér napájecí na 6+2pin PCIe (2xSATA male power to a 6+2pin PCIe female connector)
Kód: 2090482271Podrobný popis
Technické parametry:
Použití: PCIe adaptér
Délka kabelu: 15 cm
PSU konektor: 2 x SATA power
VGA konektor: 6+2pin PCIe
Dodatočné parametre
| Kategória: | Molex, SATA napájacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 4710614538801 |
| 8 pin ATX: | 1 M |
| Barva: | Černá, Vícebarevná |
| Barva - přesná: | Černá, žlutá |
| Délka: | 0,07 - 0,19 m |
| Hloubka jedn. balení: | 1.8 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | AK-CBPW19-15 |
| Přesná délka: | 0,15 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 8.8x18.7x1.8 |
| SATA 15 pin: | 2 M |
| Typ: | Vícekonektorové kabely |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
