MSI Cubi/NUC AI+ 3MG-004EU/Mini/U5-322/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: 1882100086Podrobný popis
MSI Cubi NUC AI+ 3MG-004EU
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 322 (6 jader (2x P-core, 4x LP E-Core), 6 vláken, P-core 2.5/4.4GHz, LP E-core 1.9/3.3GHz, 12MB Intel® Smart Cache, NPU až 50 TOPS)
Paměť: 16GB (1x 16GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Maximální velikost paměti: 128 GB
Pevný disk: 512GB PCIe GEN4x4 NVMe M.2-2280 M-KEY
Chlazení: Air cooling
Síť: 2x 2.5GBps RJ45
Bezdrátová komunikace:
*Wi-Fi 7
*Bluetooth 5.4
Klávesnice: Ne
Myš: Ne
Napájení: 120W
Přední porty:
* 1x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C
* 1x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A
* 1x USB 2.0 Type A
* 1x Copilot tlačítko
Zadní porty:
* 2x Thunderbolt
* 2x RJ45 (2,5Gbps)
* 2x HDMI v2.1 (Podporuje až 4K@60Hz)
Rozšiřující sloty: 1x M.2 slot (obsazený), 1x mSATA
Barva: Černá
Rozměry: 119,6 x 115,2 x 37,5mm
Hmotnost: 0,5kg
Záruka: 36 měsíců
Odkaz: https://www.msi.com/Business-Productivity-PC/Cubi-NUC-AI-Plus-3MX/Overview
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.74 kg |
| EAN: | 4711377431231 |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 0 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Ethernet - rychlost: | 2,5 Gbs |
| Farba: | Černá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 2 počet |
| Hmotnosť: | 1.74 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | Cubi NUC AI+ 3MG-004EU |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | NUC AI+ 3MG-004EU |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 46 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Přesný model CPU: | U5-322 |
| PS/2: | 0 zadný |
| Thunderbolt 5: | 0 predné, 0 zadný |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0: | 0 zadný, 1 predný |
| USB 3.x: | 0 zadný, 1 predný |
| USB 3.x Type-C: | 1 predný, 0 zadný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 predný, 2 zadný |
| VESA standard: | Ano |
| VGA: | 0 počet |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Záruka: | 24 |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Hĺbka jedn. balenie: | 9.8 |
| Klávesnica: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,4 GHz |
| Modelový rad: | MSI Cubi |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 10 |
| Počet LAN portov: | 2 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 22.3x21.2x9.8 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 22.3 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 120 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 21.2 |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,5 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
